Strona główna FAQ Regulamin serwisu Kontakt     |     Ostatnia aktualizacja: 2019-02-04

Podania, Wnioski, Formularze

Gotowe pisma do pobrania.

Szukaj:

Kategorie:

› Księgowe - druki› Pełnomocnictwa› Student› Telefon, Internet, Telewizja› Wnioski do spółdzielni› Ciąża a praca› CV i Listy motywacyjne› Instrukcje BHP, dokumenty związane z BHP› Pisma grzecznościowe› Policja - wnioski i pisma› Pomoc Społeczna› Pozwy sądowe› Prawo pracy› Prawo spółek handlowych› Przy budowie› Referencje› Ślub - Wesele jak nie przepłacać› Umowy zlecenia› Umowy związane z pracą› Umowy związane ze świadczeniem usług› W pracy› W urzędzie› Wnioski do Wojskowej Komendy Uzupełnień ( WKU )› Zakresy Czynności Pracowników› Dokumenty do Banku› Krajowy Rejestr Karny› Krajowy Rejestr Sądowy - KRS› Krajowy Rejestr Sądowy Centralna Informacja - KRS CI› Księgi Wieczyste› Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ), służba zdrowia› Nieruchomości› NIP› Ochrona środowiska› Oferty handlowe› Podatek akcyzowy› Rejestr zastawów› Rolnictwo, KRUS› Różne› Różne umowy› Samochód› Samorząd› Sanepid› Sprawozdawczość Budżetowa› Ubezpieczenia› Umowy budowlane› Umowy dzierżawy› Umowy informatyczne› Umowy licencyjne› Umowy najmu/sprzedaży› Umowy spedycji i składu› Umowy spółek› Umowy użyczenia› Urząd Celny› Urząd Pracy› Urząd Skarbowy - prośby› Urząd Skarbowy - różne pisma› Urząd Skarbowy - wnioski› Urząd Skarbowy-informacje› Urząd Stanu Cywilnego› Weksle› Wnioski sądowe› Wydział komunikacji› Zamówienia, reklamacje› ZUS - wnioski i formularze› Zwrot akcyzy› Deklaracje podatkowe VAT, PIT› Deklaracje VAT w UE› Formularze sądowe› Formularze Unijne› GUS - Główny Urząd Statystyczny› Horoskopy› Hotele› Import i eksport› IPN - wzór oświadczenia› Język Angielski - gramatyka› Język Angielski - słownictwo› PIT 2008› PITy - rozliczenia za 2007 r› Regulaminy› Windykacja - sąd› Wskaźniki finansowe› ZPORR - sprawozdania› ZPORR - umowy› ZPORR - wnioski› ZUS - poradniki

Ciąża a praca

Poradniki dla kobiet w ciąży. Dowiedz się jakie masz prawa, kiedy przysługuje Ci i w jakim wymiarze urlop macierzyński i urlop wychowawczy. W kategorii znajduje się:
- informator z prawa pracy dla młodej matki
- poradnik dla kobiet w ciąży
- wniosek o przyznanie jednorazowej zapomogi z tytułu urodzenia dziecka (tzw. becikowe)
oraz inne dokumenty przydatne po urodzeniu dziecka.

Kompendium z prawa pracy dla kobiet w ciąży

›› Pobierz teraz

Zakładanie rodziny zazwyczaj wiąże się z tym, że będziesz planować dziecko. Zdarza się również, że już jesteś w ciąży. W takiej sytuacji zawsze warto dowiedzieć się jakie przysługują Ci prawa, gdyż bardzo często kobiety z obawy o pracę starają się odciągnąć w czasie macierzyństwo. Pamiętaj, że będąc w ciąży zawsze przysługują Ci specjalne prawa, co więcej, jeżeli nie pracujesz to masz prawo do zasiłku!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do pobrania kompletnego informatora z prawa pracy młodej matki. Kompendium jakie mamy Państwu do zaoferowania zawiera wszystkie informacje jakie należy znać gdy wybieramy się na urlop macierzyński, chorobowy czy opiekuńczy. Znajdziesz tutaj również informacje na temat zwolnień z pracy - obawiasz się, że Twój pracodawca to zrobi? Sprawdź jaką masz umowę, a w informatorze znajdziesz to czego dokładnie szukasz. Co więcej, nie tylko kobieta może iść na urlop macierzyński, mężczyzna również ma takie prawo, więcej informacji w kompendium.

Reklama: Sprawozdania finansowe firm - fotokopie bilansu, rachunku wyników i raportu z AKT KRS

Więcej w kategorii: Ciąża a praca

›› Pobierz teraz

Słowa kluczowe:
dokumenty online do pobrania, urlop macierzyński,
dziecko,
urlop,
urlopy macierzyńskie,
dokumenty online do pobrania, urlop macierzyński,
urlopy macierzyńskie, ciąża, ciąża, planowanie ciąży,
prawo pracy dla kobiet w ciąży,
prawo pracy dla kobiet w ciąży,
ciąża a praca, kompendium z prawa pracy dla kobiet w ciąży,

Poradnik

›› Pobierz teraz

Ciąża to bardzo szczególny czas do którego staramy się jak najlepiej przygotować. Nasze starania opierają się nie tylko na zakupie ubranek czy łóżeczka dla dziecka, ale coraz częściej staramy się uświadamiać w kwestiach związanych z wyborem lekarza czy chociażby lepszym przygotowaniem się do porodu.

W tym właśnie celu opracowaliśmy poradnik, w którym nie tylko kobiety w ciąży, ale również przyszli tatusiowie znajdą szereg istotnych informacji z wiązanych z dzieckiem. Znajdą tutaj Państwo między innymi informacje na temat diety jaką kobieta w ciąży powinna stosować, o jakie badania powinniśmy się postarać jak i szereg innych ciekawych informacje jak lepiej przygotować się na przyjście na świat naszego dziecka.

Reklama: Sprawozdania finansowe firm - fotokopie bilansu, rachunku wyników i raportu z AKT KRS

Więcej w kategorii: Ciąża a praca

›› Pobierz teraz

Słowa kluczowe:
porada dla kobiet w ciąży, dokumenty do pobrania, kłopoty z ciążą, poradnik,
przewodnik ciążowy, ciąża,
dokumenty online do pobrania,
poradniki,
jak rozwiązać problemy z ciąża, ciąż,
poradnik dla kobiet w ciąży, informator ciążowy, poradniki,
poradnik dla kobiety ciężarnej, poradnik dla kobiet ciężarnych,

Wniosek o przyznanie jednorazowej zapomogi z tytułu urodzenia dziecka

›› Pobierz teraz

Wniosek o przyznanie jednorazowej zapomogi z tytułu urodzenia dziecka ... czyli potoczniej zwane BECIKOWE.
Dokument Word - do edycji na własne potrzeby.

Reklama: Sprawozdania finansowe firm - fotokopie bilansu, rachunku wyników i raportu z AKT KRS

Więcej w kategorii: Ciąża a praca

›› Pobierz teraz

Słowa kluczowe:
wniosek o becikowe,
pieniądze za urodzone dziecko,
narodziny dziecka, becikowe,
wniosek o przyznanie jednorazowej zapomogi z tytułu urodzenia dziecka,
dokumenty online do pobrania, dokumenty do pobrania, wniosek o przyznanie jednorazowej zapomogi z tytułu urodzenia się dziecka, zapomoa z tytułu urodzenia dziecka, jak złożyć wniosek o becikowe,
Wniosek o przyznanie jednorazowej zapomogi z tytułu urodzenia dziecka,
dokumenty online do pobrania, becikowe,

Wniosek o udzielenie urlopu wychowawczego

›› Pobierz teraz

Każda kobieta, która spodziewa się dziecka ma prawo do urlopu macierzyńskiego i najczęściej po tym okresie wraca do pracy, a dzieckiem zajmuje się ojciec, ktoś z rodziny lub z określonych przyczyn musimy oddać dziecko do żłobka. Bywa jednak, że nie możemy zostawić dziecka w żłobku gdyż jego stan na to nie pozwala albo na obecną chwilę nie mam wolnych miejsc w najbliższej placówce. W tak zaistniałych okolicznościach możemy ubiegać się o urlop wychowawczy, które może trwać nawet do trzech lat. Kolejną i niezwykle ważną informacją jest fakt, iż nie tylko matka może pójść na taki urlop, ale przysługuje on również tatusiowi.

Jeżeli sytuacja Cię do tego zmusza, już dziś możesz pobrać wniosek o udzielenie urlopu, a ponieważ druk jaki Państwu mam do zaoferowania jest w wersji elektronicznej, niemalże od ręki otrzymują go Państwo na podany e-mail i mogą z niego skorzystać w zależności od własnych potrzeb.

Reklama: Sprawozdania finansowe firm - fotokopie bilansu, rachunku wyników i raportu z AKT KRS

Więcej w kategorii: Ciąża a praca

›› Pobierz teraz

Słowa kluczowe:
dokumenty do pobrania, dokumenty online do pobrania,
dokument do pobrania,
dokumenty online do pobrania,
wniosek o udzielenie urlopu wychowawczego,
prośba o udzielenie urlopu wychowawczego,
udzielenie urlopu wychowawczego, udzielenie urlopu wychowawczego,
dokument online,

Wniosek w sprawie przedłużenia okresu wypłaty zasiłku chorobowego

›› Pobierz teraz

Każdy doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, iż życie pisze swój własny scenariusz. Oczywiście byłoby to kompletnym bezsensem gdybyśmy niczego nie planowali i nie próbowali osiągać zamierzone cele. Jednym z nas udaje się wspiąć na sam szczyt i odnosić sukcesy, natomiast inny, wręcz przeciwnie gdyż na przykład nasz stan zdrowia nie pozwala na normalne funkcjonowanie w społeczeństwie.

Jeżeli nasza choroba jest przejściowa to bardzo szybko przechodzimy do zwykłego porządku dnia codziennego. Gorzej bywa w sytuacji, gdy nasza choroba jest przewlekła i co się z tym wiąże bardzo kosztowna w leczeniu. Ci, których na to stać mogą martwić się jedynie chorobą, ale co zrobić z tymi, których na to nie stać? Wtedy możemy starać się o wypłatę zasiłku chorobowego, ale jak to bywa w przypadku chorób, które ciągną się czasami wiele miesięcy czy też lat, zasiłek na długo nie wystarcza. W tak zaistniałych okolicznościach możemy jedynie złożyć niosek o przedłużenie okresu wypłaty zasiłku chorobowego.

Dokument zapisany jest w wersji elektronicznej co ułatwia jego szybki zakup. Pamiętaj, że do poprawnego otworzenia dokumentu musisz mieć zainstalowany program Adobe Reader.

Reklama: Sprawozdania finansowe firm - fotokopie bilansu, rachunku wyników i raportu z AKT KRS

Więcej w kategorii: Ciąża a praca

›› Pobierz teraz

Słowa kluczowe:
dokumenty do pobrania,
dokumenty online do pobrania,
przedłużać,
dokumenty online do pobrania,
Wniosek w sprawie przedłużenia okresu wypłaty zasiłku chorobowego,
przedłużenie okresu wpłaty,
zasiłek chorobowy,