Strona główna FAQ Regulamin serwisu Kontakt     |     Ostatnia aktualizacja: 2019-02-04

Podania, Wnioski, Formularze

Gotowe pisma do pobrania.

Szukaj:

Kategorie:

› Księgowe - druki› Pełnomocnictwa› Student› Telefon, Internet, Telewizja› Wnioski do spółdzielni› Ciąża a praca› CV i Listy motywacyjne› Instrukcje BHP, dokumenty związane z BHP› Pisma grzecznościowe› Policja - wnioski i pisma› Pomoc Społeczna› Pozwy sądowe› Prawo pracy› Prawo spółek handlowych› Przy budowie› Referencje› Ślub - Wesele jak nie przepłacać› Umowy zlecenia› Umowy związane z pracą› Umowy związane ze świadczeniem usług› W pracy› W urzędzie› Wnioski do Wojskowej Komendy Uzupełnień ( WKU )› Zakresy Czynności Pracowników› Dokumenty do Banku› Krajowy Rejestr Karny› Krajowy Rejestr Sądowy - KRS› Krajowy Rejestr Sądowy Centralna Informacja - KRS CI› Księgi Wieczyste› Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ), służba zdrowia› Nieruchomości› NIP› Ochrona środowiska› Oferty handlowe› Podatek akcyzowy› Rejestr zastawów› Rolnictwo, KRUS› Różne› Różne umowy› Samochód› Samorząd› Sanepid› Sprawozdawczość Budżetowa› Ubezpieczenia› Umowy budowlane› Umowy dzierżawy› Umowy informatyczne› Umowy licencyjne› Umowy najmu/sprzedaży› Umowy spedycji i składu› Umowy spółek› Umowy użyczenia› Urząd Celny› Urząd Pracy› Urząd Skarbowy - prośby› Urząd Skarbowy - różne pisma› Urząd Skarbowy - wnioski› Urząd Skarbowy-informacje› Urząd Stanu Cywilnego› Weksle› Wnioski sądowe› Wydział komunikacji› Zamówienia, reklamacje› ZUS - wnioski i formularze› Zwrot akcyzy› Deklaracje podatkowe VAT, PIT› Deklaracje VAT w UE› Formularze sądowe› Formularze Unijne› GUS - Główny Urząd Statystyczny› Horoskopy› Hotele› Import i eksport› IPN - wzór oświadczenia› Język Angielski - gramatyka› Język Angielski - słownictwo› PIT 2008› PITy - rozliczenia za 2007 r› Regulaminy› Windykacja - sąd› Wskaźniki finansowe› ZPORR - sprawozdania› ZPORR - umowy› ZPORR - wnioski› ZUS - poradniki

Umowy spedycji i składu

Spedycja to działalność polegająca na organizowaniu przewozu towaru. W kategorii m.in. umowy spedycyjne i składu i przechowania.

Umowa przechowania

›› Pobierz teraz

Zdarza się, że z określonych powodów nie mamy możliwości przechowywania np; towaru, który zakupiliśmy w ostatnim czasie - zazwyczaj jest to brak miejsca w magazynie. Na szczęście wystarczy poszukać odpowiedniej firmy lub osoby, która świadczy takie usługi - udostępnia magazyn lub obszar na którym możemy pozostawić na określony czas naszą własność. Pamiętajmy jednak, że gdy ustalamy warunki na podstawie których zostaje zawarta umowa, zawsze należy zrobić to na piśmie. Jeżeli nie posiadasz odpowiedniej umowy, znajdziesz ją tutaj.

Wzór umowy przechowania - dokument zapisany w postaci elektronicznej, który jest gotowy do natychmiastowego zastosowania. Dzięki zapisie w formacie Word, umowę można edytować w zależności od własnych potrzeb.

Zanim podpiszemy jakąkolwiek umowę z potencjalną spółką - sprawdźmy jej przeszłość finansowa, jak firma radzi sobie na rynku i czy nie jest zadłużona. Jak tego dokonać? Wystarczy spojrzeć do sprawozdania finansowego jakie dana spółka została zobligowana do przedstawienia i w tedy będziemy mieli pewność, że współpracownik jest wiarygodny. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy na nasz serwis www.eforex.pl na który z pewnością znajdą Państwo odpowiedzi na nurtujące pytania.

Reklama: Sprawozdania finansowe firm - fotokopie bilansu, rachunku wyników i raportu z AKT KRS

Więcej w kategorii: Umowy spedycji i składu

›› Pobierz teraz

Słowa kluczowe:
umowa przechowania, umowy przechowania, dokument do pobrania, przechowanie, umowa o przechowanie, dokumenty online do pobrania, dokumenty online do pobrania,
umowa przechowywania,
umowa przechowania, dokumenty do pobrania,
dokument online,
zastaw,

Umowa składu

›› Pobierz teraz

Jeżeli decydujemy się na zawarcie umowy ze spółką lub pewną osobą, która podejmuje się składu danego materiału to nie należy jedynie opierać się na porozumieniu słownym, zawsze należy spisać umowę, która będzie ustalać warunki, termin oraz kwotę należną za taką usługę.

Wzór umowy dotyczącej składu w wersji elektronicznej. Dokument jest zapisany przy pomocy aplikacji MS Office co umożliwia jego pełną edycję.

Prowadzisz działalność gospodarczą? Chce podnieść prestiż firmy i być docenionym wśród konkurencji, kontrahentów i klientów firmy? Zamów infolinię, a bardzo szybko zdasz sobie sprawę pozytywnych efektów przedsięwzięcia. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy na serwis www.telinfo.pl.

Reklama: Sprawozdania finansowe firm - fotokopie bilansu, rachunku wyników i raportu z AKT KRS

Więcej w kategorii: Umowy spedycji i składu

›› Pobierz teraz

Słowa kluczowe:
umowa składu, umowa o skład, dokumenty do pobrania, skladowanie,
dokumenty online do pobrania, dokument do pobrania, Umowa składu,
dokumenty online do pobrania, umowa skladu,
umowa o skład konsygnacyjny,
dokument online, składowanie,

Umowa spedycji

›› Pobierz teraz

Jeżeli prowadzisz sklep, który sprzedaje meble sprzęt AGD czy RTV to warto zaopatrzyć się w dodatkową usługę - transport towarów po drzwi klienta. Jeżeli już prowadzimy taką usługę to pamiętajmy o spisaniu odpowiedniej umowy, która będzie zobowiązywać kupującego do zapłaty za przetransportowany towar. Nie posiadasz wzoru takiej umowy? Znajdziesz ją tutaj!

Wzór umowy spedycji w wersji elektronicznej umożliwiający edycję w zależności od potrzeb. Dokument jest gotowy do użycia - wystarczy pobrać i wydrukować dokument.

Jeżeli prowadzisz własną działalność gospodarczą i ciągle myślisz o usprawnieniu pracy w firmie, gdyż zdajesz sobie sprawy, że szybka reakcja i dobrze podjęte decyzje często świadczą o sukcesie, zacznij od usprawnienia pracy poprzez zamówienie możliwości fax online. Jak to działa? Klient wysyła do Ciebie fax, a Ty otrzymujesz go na e-mail. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz spędzać czasu nad stertą papierów, przechowywać jedynie te faksy, które uznasz za ważne, a dzięki wersji elektronicznej masz do nich dostęp niezależnie od tego gdzie w danej chwili się znajdujesz. Co więcej, nie musisz trzymać specjalnie jednej linii dla odbierania faksów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy na nasz serwis faxinfo.pl, na którym z pewnością znajdziesz odpowiedzi na szereg pytań jakie być może chciałbyś zadać.

Reklama: Sprawozdania finansowe firm - fotokopie bilansu, rachunku wyników i raportu z AKT KRS

Więcej w kategorii: Umowy spedycji i składu

›› Pobierz teraz

Słowa kluczowe:
spedycja,
dokument do pobrania, dokumenty do pobrania,
spedycje, umowa spedycji, dokumenty online do pobrania,
dokumenty online do pobrania,
spedycja,
dokument online,
umowa spedycji,